Niedziela 10.12.2023 r.
FIRMA

Przewozy Osobowe SPEEDBUS to dynamicznie rozwijająca się firma przewozowa na rynku krajowym i zagranicznym. Naszą specjalnością jest transport osobowy. Na rynku transportowym działamy od 2006 roku. Z roku na rok poszerzamy horyzonty swojej działalności, tak aby stworzyć naszą ofertę jak najbardziej atrakcyjną. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz kreatywności jesteśmy w stanie sprostać Państwa wymaganiom.

Bezpieczeństwo, komfort i niezawodność to główne zasady, którymi kierujemy się w naszej firmie. Autokary są sprawne technicznie, wyposażone w system hamulcowy z ABS, ASR. Na bieżąco przeprowadzamy przeglądy techniczne naszych pojazdów. Autokary posiadają ubezpieczenie NW, którym objęci są wszyscy nasi pasażerowie. Ściśle nadzorujemy przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy kierowców. Nasi kierowcy to doświadczeni fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży przewozu osób. Każdy kierowca ma stałą łączność z biurem, umożliwiającą natychmiastową reakcję w nieprzewidzianych sytuacjach.

Wszystkie pojazdy SPEEDBUS są wygodne, czyste i zadbane. Wyprodukowane z myślą o spełnieniu oczekiwań naszych klientów i przeznaczone do podróżowania na trasach dalekobieżnych. Wyposażone są w telewizor, WC, barek, lodówkę, klimatyzację i rozkładane fotele. Dzięki temu, klient może podróżować w komfortowych warunkach. O standardzie naszych usług świadczy wciąż rosnąca liczba stałych klientów, dla których Polska i Europa staje się bliższa.

Nasza firma posiada wszelkie wymagane licencje i certyfikaty potrzebne do przewozu osób w transporcie krajowym i międzynarodowym.Wyjazdy z nami to najlepszy wybór,
wyróżniamy się solidnością i atrakcyjnymi cenami!

ROZKŁADY JAZDY
(wybierz miejscowość)

Przewozy Osobowe
SPEEDBUS


Mojesz 2
59-600 Lwówek Śląski
Tel.: 0048 606 593 915
NIP 616-141-98-59
email: biuro@speedbus.com.pl

Certyfikaty i licencje

O nas     Oferta     Regulamin     Rozkład jazdy     Galeria     Kontakt    
                    
© easyKOMP 2011

Szanowni Państwo,

pragniemy wszystkich poinformować, że w Wigilię (24.12) nie jeździmy popołudniowym kursem, natomiast 25 i 26 grudnia kursy odwołane są przez cały dzień.

Za utrudnienia przepraszamy.
Życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt!!!
PRZEWOZY OSOBOWE SPEEDBUS